شرح رویداد های موسسه

زبان نگار
1402/03/06 6:25 PM

پیگیری امور و مجوز ها توسط هنرمندان موسیقی فقط از طریق دفتر موسیقی

تاثیر چشم گیر دفتر موسیقی در رسیدگی به امور

بعد از جشنواره موسیقی فجر آمار فعالیت‌های موسیقی شامل‌ اجراهای صحنه‌ای انتشار تک آهنگ‌ها، آلبوم‌ها و سایر فعالیت‌ها به مقدار قابل توجهی بالا رفته و همین موضوع باعث شده که کنترل و نظارت بر امور تا حد زیادی برای مسئولان این حوزه دشوار شود.

آمار این امور توسط سامانه جامع موسیقی میتواند تا حدی در اختیار مسئولان قرار میگیرد.

بیانیه مهم مدیر دفتر موسیقی

محمد الله یاری، مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد:  علاقه مندان و فعالان حوزه ی موسیقی، در صورت بروز هر مشکلی یا برای درخواست تمامی مجوز های مربوط به این حوزه، باید تنها به دفتر موسیقی مراجعه کنند و مسائل مختلف را با مسئولین حاضر در میان بگذارند. مدیران و مسئولین فعال در حوزه موسیقی طبق روال گذشتهو با جدیت بیشتر، تمام تلاش خود را در جهت حل کردن این مشکلات و سهولت مسیر برای هنرمندان، میکند.

یکی از مسائل و مشکلات بسیار مهم حال حاضر در زمینه ی موسیقی، مشکلاتی از قبلی اخذ مجوز تدریس، گرفتن مجوز برای تاسیس موسسه و آموزشگاه موسیقی، گزارش موارد اخلاقی یا تخلف قوانین توسط کادر اموزشی است که همیشه دغدغه هنرمندان و فعالان موسیقی وپیرو آن خانواده های آنها میباشد.

آموزشگاه های موسیقی زیر نظر ارشاد، همیشه از جوانب مختلف مورد بررسی های  دقیق قرار میگیرند و مدیران و مسئولین آنها از همه نظر مورد تایید و اعتماد میباشند.

اخذ مجوزتدریس موسیقی

آموزشگاه موسیقی سپاهان سینا یکی از با سابقه ترین آموزشگاه هاس موسیقی زیر نظر سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد که طی سالها فعالیت حرفه ای باتوجه به عدم بروز مشکلات اخلاقی و تخلف از قوانین توانسته اعتماد جامعه گسترده ای را بدست آورد.

این موسسه بدلیل داشتن شرایط بسیار خوب، نیز توانسته راه را برای علاقه مندان برای اخذ مجوز تدریس اسان کند. تعداد زیادی از هنرجویانی که در این موسسه هنر آموخته اند به راحتی توانسته اند در آزمون صلاحیت تدریس شرکت کرده و مجوز خود را اخذ کنند.

این آموزشگاه در میان آموزشگاه های موسیقی اصفهان، از نظز نتیجه و خروجی بازدهی بسیار بالایی داشته و به هنرمندان برای اخذ مجوز ها و انجام امور مختلف کمک شایانی کرده است.